Термос Zojirushi SF-CC15 1.5 л
Zojirushi SF-CC15 |
|
Виконаний з нержавіючої сталі термос торгової марки Zojirushi можна віднести до універсальних рішень середнього класу. Завдяки широкій горловині (70 мм) всередину 1.5-літрової колби легко помістити не тільки напої з шматочками льоду, але і різну їжу (як перші, так і другі страви). До того ж в комплект поставки включена додаткова пластикова миска, яка краще підходить саме на роль тарілки.
А ось основну зовнішню кришку можна використовувати і для їжі, і для напоїв (як чашку). Термос Zojirushi SF-CC15 крім традиційної вакуумної конструкції передбачає клапан, що відкривається кнопкою. Він дозволить зручно наливати воду з мінімальними втратами тепла в процесі. Загальна якість теплоізоляції моделі на високому рівні, оскільки навіть через 24 години окріп буде досить гарячим (близько 56 °С), а через 6 годин після затоки — 79 °C. зовсім не швидко будуть нагріватися і попередньо сильно охолоджені рідини: за ті ж 6 годин температура підніметься приблизно на 3 градуси (з 4 до 7 °C). До інших особливостей виробу відноситься наявність тефлонового покриття, що спрощує очищення колби, ручки для перенесення і плечового ременя. Останній можна зняти, якщо він не потрібен.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Купити Zojirushi SF-CC15 1.5 л
Усі ціни 66 →Термос ZOJIRUSHI 1.5 л SF-CC15XA | 2 501 грн. |
Термос Zojirushi 1.5 л (SF-CС15AН) Blue | 2 439 грн. |
Термос Zojirushi SF-CC15XA (1.5л), стальной 218-10011,5L-steel | 2 500 грн. |
Zojirushi SF-CС15AН (1678.00.25) | 2 375 грн. |
Zojirushi SF-CС15AН (1678.00.25) | 2 375 грн. |
0 0 2 2 |
Вирішив не економити на термосі, тому що часто ходжу в невеликі походи, одним словом, віддаю перевагу активному відпочинку. Об'єм 2 літри – відмінно підходить для невеликої кампанії. Обрав цей за рекомендацією друга. Загалом Зожируші багато хвалять.
Дизайн не є нічого особливого - виглядає як звичайний металевий термос, нічого нового, але і на цьому спасибі. Є зручна гумова ручка, але для 2-х літрового термоса це швидше необхідність. А ось ремінь, що йде в комплекті, справді потрібна річ. З його допомогою можна носити термос на плечі, а це круто. Утримання температури відмінне: 12 годин для нього це взагалі не проблема. Можна використовувати навіть для транспортування їжі (наприклад, супів). Використані якісні матеріали. Клапан розбірний, легко мити. У комплекті є друга чашка, але вона більше нагадує тарілку, могли б придумати щось цікавіше.
Не зручна система закривання кришки практично ніколи не вдається це зробити з першого разу. |
У порівнянні з цим, мій попередній термос тримав температуру просто жахливо. Багато хто радив мені термоси зі скляною колбою, але сталева теж чудово зберігає температуру, до того ж вона навряд чи перейде в непридатність. Одним словом – міняйте старі термоси, не шкодуйте їх. Нехай цей і досить дорогий, але працює як слід, сподіваюся, згодом його властивості залишаться на рівні. Раніше використовував дешевий термос, який практично зовсім не тримав температуру (пару годинника - це для нього була стеля). Ось, нарешті, вирішив придбати якіснішу модель і не шкодую! Модель справді вартує своїх грошей. Здатний утримувати температуру будь-якого напою протягом майже 24 годин. Звичайно, рідина поступово остигає, але у будь-якому випадку 12 годин зберігає початкову температуру. І це стосується як гарячих, і холодних рідин.
Виглядає просто, немає нічого зайвого. Є зручна гумова ручка і ремінець. Виготовлений із нержавіючої сталі, колба теж сталева. Завдяки цьому він не боїться падінь, оскільки порушити герметичність практично неможливо. Кришка одночасно є зручною (а головне великою) чашкою. Якихось серйозних недоліків поки не помітив. Є невеликі втрати температури на клапані, але у будь-якому разі 12 годин він витримує без питань. користуюся Zojirushi SF-CC18 місяць і більше |
- Температура через 6 год – 79 °C
- Температура через 24 год – 56 °C
- Ширина шийки – 70 мм
Модификації Zojirushi SF-CC15
Ціни на Zojirushi SF-CC15 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SF-CC13 1.3 л | від 1 674 грн. | 40 пропозицій | ||
Zojirushi SF-CC15 1.5 л | від 1 563 грн. | 72 пропозиції | ||
Zojirushi SF-CC18 1.8 л | від 1 357 грн. | 42 пропозиції | ||
Zojirushi SF-CC20 2 л | від 2 354 грн. | 37 пропозицій |