Фляга-термос Zojirushi SM-KHF36 0.36 л
Відео 2Фото 7 |
Zojirushi SM-KHF36 0.36 л0.48 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zojirushi SM-KHF36 0.36 л
Усі ціни 59 →Термокружка Zojirushi 360 мл синяя SM-KHE36AG | 1 784 грн. |
Термокружка Zojirushi SM-KHE36AG синяя (1678.05.98) | 1 780 грн. |
Термокружка Zojirushi 0.36 л синий SM-KHE36AG | 1 780 грн. |
Термочашка Zojirushi SM-KHE36AG 0.36 л Blue (1678.05.98) | 1 767 грн. |
Термочашка Zojirushi SM-KHE36BA 0.36 л Black (1678.06.73) 1678.06.73 | 1 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості термоса Zojirushi SM-KHF36:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Запобіжник від випадкового відкриття
Модификації Zojirushi SM-KHF36
Ціни на Zojirushi SM-KHF36 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SM-KHF36 0.36 л | від 1 517 грн. | 66 пропозицій | ||
Zojirushi SM-KHF48 0.48 л | від 1 319 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →