Литий диск Zorat 2747 7x16/5x112 ET40 DIA57,1
від 4 123 до 5 060 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 2747 6
Характеристики
Zorat 2747 7x16/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2747 7x16/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW Skoda (2747) R16 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 (MKP) 1002178478 | 4 347 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 2747 R16 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 MK-P | 4 468 грн. |
Zorat Wheels 2747 7x16 5x112 ET40 DIA57.1 MK-P | 4 510 грн. |
ZW 2747 7,0x16/5x112 D57,1 ET40 MK-P | 4 360 грн. |
ZW 2747 (R16 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) MKP | 4 443 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі