Литий диск Zorat 2788 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 4 210 до 4 839 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 2788 6
Характеристики
Zorat 2788 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2788 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 2788 R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (MKP) 1002182280 | 4 473 грн. |
Zorat Wheels 2788 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 MK-P | 4 299 грн. |
ZW 2788 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) MKP | 4 259 грн. |
Диски ZW 2788 7x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (MKP) | 4 265 грн. |
Zorat Wheels 2788 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 MK-P | 4 210 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі