Литий диск Zorat 3757P 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA73,1
від 6 361 до 7 312 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 3757P 1
Характеристики
Zorat 3757P 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3757P 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски ZW 3757P R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 (MK) 1002208585 | 6 746 грн. |
Zorat Wheels 3757P 8.5x19 5x114.3 ET40 DIA73.1 MK | 6 502 грн. |
ZW 3757P (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) MK | 6 452 грн. |
Диски ZW 3757P 8,5x19 5x114,3 ET40 DIA73,1 (MK) | 6 469 грн. |
Zorat Wheels 3757P 8.5x19 5x114.3 ET40 DIA73.1 MK | 6 460 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі