Литий диск Zorat 610 5,5x13/4x100 ET35 DIA67,1
Фото 3 | від 2 675 до 3 418 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 610 18
Характеристики
Zorat 610 5,5x13/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 610 5,5x13/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 610 R13 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (HS) 1000502096 | 2 815 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 610 R13 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 HS | 2 888 грн. |
Zorat Wheels 610 5.5x13 4x100 ET35 DIA67.1 HS | 2 971 грн. |
ZW 610 5,5x13/4x100 D67,1 ET35 HS | 2 891 грн. |
ZW 610 (R13 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1) HS | 2 896 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі