Литий диск Zorat 7465 6x15/5x100 ET40 DIA57,1
від 3 593 до 4 306 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 7465 2
Характеристики
Zorat 7465 6x15/5x100 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7465 6x15/5x100 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски ZW 7465 R15 W6 PCD5x100 ET40 DIA57.1 (HS) 1000571537 | 3 758 грн. |
ZW 7465 6,0x15/5x100 D57,1 ET40 HS | 3 751 грн. |
ZW 7465 (R15 W6.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) HS | 3 828 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7465 (R15 W6.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) HS | 4 196 грн. |
Диски ZW 7465 6x15 5x100 ET40 DIA57,1 (HS) | 3 593 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі