Литий диск Zorat 9504 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1
від 3 432 до 4 408 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat 9504 5
Характеристики
Zorat 9504 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 9504 5,5x14/4x100 ET43 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW 9504 R14 W5.5 PCD4x100 ET43 DIA60.1 (HS) 1000300428 | 3 600 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 9504 R14 W5.5 PCD4x100 ET43 DIA60.1 HS | 3 721 грн. |
Zorat Wheels 9504 5.5x14 4x100 ET43 DIA60.1 HS | 3 759 грн. |
ZW 9504 5,5x14/4x100 D60,1 ET43 HS | 3 622 грн. |
ZW 9504 (R14 W5.5 PCD4x100 ET43 DIA60.1) HS | 3 617 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі