Литий диск Zorat 9530 8x18/5x130 ET43 DIA84,1
від 6 032 до 7 402 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat 9530 1
Характеристики
Zorat 9530 8x18/5x130 ET43 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 9530 8x18/5x130 ET43 DIA84,1
Сортувати
Литые диски ZW Ssang Yong (9530) R18 W8 PCD5x130 ET43 DIA84.1 (BP) 1001992 | 6 296 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 9530 R18 W8 PCD5x130 ET43 DIA84.1 BP | 6 499 грн. |
ZW 9530 8,0x18/5x130 D84,1 ET43 BP | 6 214 грн. |
ZW 9530 (R18 W8.0 PCD5x130 ET43 DIA84.1) BP | 6 460 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-9530 (R18 W8.0 PCD5x130 ET43 DIA84.1) BP | 7 081 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі