Литий диск Zorat BK5333 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
від 6 082 до 7 175 грн. Порівняти ціни 42 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Zorat BK5333 2
Характеристики
Zorat BK5333 8x18/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5333 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW BK5333 R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (BP) 1001328202 | 6 167 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5333 R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Black | 6 418 грн. |
ZW BK5333 8,0x18/5x112 D66,6 ET30 BLACK | 6 171 грн. |
ZW BK5333 (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) BP | 6 379 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5333 (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) BP | 6 992 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі