Литий диск Zorat BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
від 8 705 до 10 682 грн. Порівняти ціни 50 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):58 мм |
Модифікації Zorat BK5362 2
Характеристики
Zorat BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5362 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
Сортувати
Литые диски ZW Porsche (BK5362) R21 W11 PCD5x130 ET58 DIA71.6 (GMF) 100148 | 9 086 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5362 R21 W11 PCD5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 9 405 грн. |
Zorat Wheels BK5362 11x21 5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 9 706 грн. |
ZW BK5362 11,0x21/5x130 D71,6 ET58 MBMF | 8 880 грн. |
ZW BK5362 (R21 W11.0 PCD5x130 ET58 DIA71.6) GMF | 9 640 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі