Литий диск Zorat BK5804 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 4 772 до 5 762 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK5804 2
Характеристики
Zorat BK5804 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5804 7x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5804 R17 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (BP) 1002141029 | 4 979 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5804 R17 W7 PCD5x114,3 ET45 DIA67.1 BP | 5 151 грн. |
Zorat Wheels BK5804 7x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 BP | 5 106 грн. |
ZW BK5804 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET45 BP | 5 010 грн. |
ZW BK5804 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) BP | 5 060 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Схожі