Відеокарта ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Фото 7 |
ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZOTAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZOTAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZOTAC GeForce GT 1030 ZT-P10300A-10L
Усі ціни 9 →Відеокарта Zotac GeForce Gt 1030 2GB (ZT-P10300A-10L) | 3 915 грн. |
Видеокарта Zotac GeForce Gt 1030 2GB (ZT-P10300A-10L) | 3 878 грн. |
Видеокарта GF GT 1030 2GB GDDR5 AMP! Zotac (ZT-P10300A-10L) ZT-P10300A-10L | 3 814 грн. |
Zotac GeForce GT 1030 2GB (ZT-P10300A-10L) ZT-P10300A-10L | 3 999 грн. |
Видеокарта Zotac GeForce GT1030 Low Profile 2Gb DDR5 (ZT-P10300A-10L) | 3 950 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →