Багатофункціональний реле Zubr MF25
Відео 2Фото 2 |
Zubr MF25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr MF25
Многофункциональное реле ZUBR MF25 | 1 165 грн. |
Реле багатофункціональне Zubr MF25 | 1 258 грн. |
Реле напряжения ZUBR MF25 | 1 165 грн. |
Мультифункціональне реле ZUBR MF25 (4820120221408) | 1 225 грн. |
Реле мультифункціональне ZUBR 25А MF25 | 1 434 грн. |
На покупку реле спонукало часте відключення електрики через високу напругу. Боялися за техніку. Звернули увагу на цю модель реле. За характеристиками все влаштувало. Порадувала гарантія – 60 місяців від виробника та адекватна ціна. Товар прийшов запакований як треба. Під час встановлення проблем не виникло, оскільки інструкція написана зрозумілою мовою. Працює поки що місяць, проблем з роботою не виникає. Ціна, простота встановлення. Не виявили користуюся Zubr MF50 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Zubr MF25
Ціни на Zubr MF25 |
---|---|---|---|---|
Zubr MF25 | від 1 165 грн. | 5 пропозицій | ||
Zubr MF32 | від 1 176 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr MF40 | від 1 527 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr MF50 | від 1 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Zubr MF63 | від 1 662 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →