Багатофункціональний реле Zubr MF50
Відео 2Фото 2 |
Zubr MF50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr MF50
Усі ціни 9 →Реле напруги ZUBR MF50 | 1 460 грн. |
Реле напруги ZUBR MF50 | 1 460 грн. |
Многофункциональное реле ZUBR MF50 | 1 640 грн. |
Реле багатофункціональне Zubr MF50 | 1 673 грн. |
ще 4 пропозиції
На покупку реле спонукало часте відключення електрики через високу напругу. Боялися за техніку. Звернули увагу на цю модель реле. За характеристиками все влаштувало. Порадувала гарантія – 60 місяців від виробника та адекватна ціна. Товар прийшов запакований як треба. Під час встановлення проблем не виникло, оскільки інструкція написана зрозумілою мовою. Працює поки що місяць, проблем з роботою не виникає. Ціна, простота встановлення. Не виявили користуюся Zubr MF50 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Zubr MF50
Ціни на Zubr MF50 |
---|---|---|---|---|
Zubr MF25 | від 1 037 грн. | 10 пропозицій | ||
Zubr MF32 | від 1 047 грн. | 12 пропозицій | ||
Zubr MF40 | від 1 431 грн. | 12 пропозицій | ||
Zubr MF50 | від 1 460 грн. | 9 пропозицій | ||
Zubr MF63 | від 1 479 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →