Комутатор Zyxel GS1100-16
Відео 7Фото 4 |
Zyxel GS1100-16 16 GE24 GE |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Купити Zyxel GS1100-16
Усі ціни 36 →ZYXEL GS1100-16 GS1100-16-EU0101F | 3 099 грн. |
Сетевой коммутатор ZyXel GS1100-16 (GS1100-16-EU0103F) | 3 282 грн. |
Мережевий комутатор ZyXel GS1100-16 (GS1100-16-EU0103F) | 3 349 грн. |
ZYXEL GS1100-16 Комутатор | 3 349 грн. |
Комутатор ZYXEL GS1100-16 (GS1100-16-EU0103F) GS1100-16-EU0103F | 3 349 грн. |
Тайваньський бренд ZyXel ' їв, що називається, не одну собаку в галузі розробки і виробництва мережевого обладнання. Одна з популярних категорій продукції марки — некеровані комутатори. До розряду таких зарахований трудяга офісного фронту GS1100-16.
16-портова конфігурація
Як неважко здогадатися по повному неймінг пристрою, «свіч» обладнаний 16 портами для підключення клієнтів локальної мережі. Усім їм «підвезли» функції автоматичного визначення швидкості (до 1 Гбіт/с) і дуплексного режиму. Гнізда на інтерфейсній панелі комутатора пронумеровані по-вертикалі знизу вгору, що в теорії спрощує групування дротів в пучки при організації кабель-менеджменту.
Енергоефективність
Модель підтримує стандарт IEEE 802.3 az, який покликаний зменшити енергоспоживання і при збереженні стабільно високої пропускної здатності. Кнопка вмикання цього режиму винесена на панель патчкордов. Також ZyXel GS1100-16 підлаштовує рівень споживаної потужності залежно від довжини кабельної системи. Блок живлення комутатора знаходиться всередині корпусу.
Варіативність монтажу
В окремі плюси моделі варто записати безшумну роботу і варіативність способів монтажу. Комутатор однаково добре впишеться в 19-дюймову серверну стійку, стане на столі або «зависне» на стіні. Вишукувати у ZyXel GS1100-16 мінуси — справа невдячна. Тим більше, що з огляду на демократичний цінник пристрою усіма дрібними недоліками комутатора можна повністю знехтувати.
- Кнопка активації IEEE 802.3 az
Модификації Zyxel GS1100-16
Ціни на Zyxel GS1100-16 |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1100-16 | від 3 037 грн. | 36 пропозицій | ||
Zyxel GS1100-24E | від 3 349 грн. | 12 пропозицій |