Комутатор Zyxel XGS1930-28
Фото 4 |
Zyxel XGS1930-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel XGS1930-28
Усі ціни 29 →Комутатор ZYXEL XGS1930-28 (XGS1930-28-EU0101F) XGS1930-28-EU0101F | 19 549 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel XGS1930-28-EU0101F | 20 011 грн. |
Коммутатор ZYXEL XGS1930-28 (24xGE, 4xSFP+, NebulaFlex, L2+) XGS1930-28-EU | 19 549 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel XGS1930-28-EU0101F | 19 395 грн. |
Коммутатор Zyxel XGS1930-28-EU0101F | 19 097 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zyxel XGS1930-28
Ціни на Zyxel XGS1930-28 |
---|---|---|---|---|
Zyxel XGS1930-28 | від 19 097 грн. | 29 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-28HP | від 38 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52 | від 31 374 грн. | 27 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52HP | від 41 437 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →