Комутатор Zyxel XGS1930-52
Фото 4 |
Zyxel XGS1930-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel XGS1930-52
Усі ціни 27 →Комутатор ZYXEL XGS1930-52 (XGS1930-52-EU0101F) ZYXEL 17935 | 31 898 грн. |
Комутатор ZYXEL XGS1930-52 XGS1930-52-EU0101F | 31 989 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel XGS1930-52-EU0101F | 32 161 грн. |
Коммутатор ZYXEL XGS1930-52 (48xGE, 4xSFP+, NebulaFlex, L2+) XGS1930-52-EU | 31 989 грн. |
Zyxel XGS1930-52-EU0101F — Комутатор Smart Gigabit Ethernet | 31 989 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zyxel XGS1930-52
Ціни на Zyxel XGS1930-52 |
---|---|---|---|---|
Zyxel XGS1930-28 | від 19 175 грн. | 30 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-28HP | від 38 469 грн. | 18 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52 | від 30 974 грн. | 27 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52HP | від 42 375 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →