Комутатор Zyxel XGS1930-52HP
Фото 4 |
Zyxel XGS1930-52HP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel XGS1930-52HP
Усі ціни 29 →Комутатор Zyxel XGS1930-52HP XGS1930-52HP-EU0101F | 57 469 грн. |
Комутатор Zyxel XGS1930-52HP (XGS1930-52HP-EU0101F) XGS1930-52HP-EU0101F | 57 469 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel XGS1930-52HP-EU0101F | 55 551 грн. |
Коммутатор ZYXEL XGS1930-52HP (48xGE PoE+, 4xSFP+, L2+, NebulaFlex, Max Po | 57 469 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel XGS1930-52HP-EU0101F | 55 329 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zyxel XGS1930-52HP
Ціни на Zyxel XGS1930-52HP |
---|---|---|---|---|
Zyxel XGS1930-28 | від 19 095 грн. | 29 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-28HP | від 38 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52 | від 31 322 грн. | 26 пропозицій | ||
Zyxel XGS1930-52HP | від 41 437 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →