Україна
Каталог   /   Монітори

Ціна

Відгуки про моніторах

Переваги
Samsung U28R550U
Цей монітор просто супер і вартий кожної гривні. 1. IPS матриця Найголовнішим для мене була матриця IPS, оскільки VA, ТN+Film це по-перше - вже вчорашній день, а по друге - робота з графікою. 2. Я відкрив для себе світ 4к! Що цікаво, в мене не було першочергової потреби в 4к, але Full HD, як я вже сказав, в парі з моїм ноутбуком некоректно відображав текст. Після покупки я вирішив протестувати це 4к якимось простим відео і різниця просто колосальна! Чесно, після 4к я вже ще→не повернуся на Full HD ніколи і нізащо! 3. Велика діагональ. Гадаю тут пояснювати не треба. 28' буде більше ніж достатньо для 80% користувачів. 4. Велика яскравість і контрастність. Зізнаюся, я любитель "нагрузити" свої очі і в мене всі налаштування моніторів в домі викручені на 100%. Але не тут. Яскравість - 40%, Контрастність - 60%. Знаєте, таке відчуття, що на 100% яскравості мурашок можна буде палити без лупи. Запас справді колосальний. 5. Режим захисту очей Як я вже казав, я люблю "нагрузити" свої очі, але НЕ при довготривалій роботі з текстом і мене дуже порадувала ця функція. По суті це лише фільтр синього, але він також автоматично понижує яскравість до певного рівня. Хоча це і не нанотехнології, але круто, що вони тут є. 6. Надзвичайно простий інтерфейс (бабуся розбереться) Тут усе просто, в прямому сенсі слова. Немає +100500 незрозумілих пунктів налаштування, а змінювати ту ж яскравість, контрастність і т.д. можна в реальному часі. 7. 60гц, зовнішній блок живлення, тощ
LG 25UM58
Главное достоинство этого аппарата это, конечно же, то самое разрешение 2560 x 1080 точек при внушительной 63-х сантиметровой диагонали. Выглядит экран необычно и непривычно. Поскольку я пересел на него с старого монитора с разрешением 1280 х 1024, то первое что мне пришлось сделать это увеличить скорость движения курсора мышки. Ведь ширина экрана в пикселах практически удвоилась. Использую на всю катушку уже месяц и общие впечатления самые приятные. Матрица в нем от LG, качествен ще→ная, сделанная по IPS технологии. Она замечательно отображает цвета, по сравнению с прежним монитором на TN-матрице разница очень заметная. Так же приятно радует тот факт, что цвета не гуляют при просмотре под разным углом, картинка всегда остается неизменно чистой и четкой. Сам монитор имеет красивый и модный тонкорамочный дизайн. Жене, кстати тоже очень понравился.
Philips 288E2A
+ Картинка реально крута, колір передається чудово, фільми дивитись одне задоволення. + Усі плюси (та більшість мінусів) IPS матриць. + Досить зручне меню налаштування (мінімалістичне). +- Є динаміки вбудовані (одразу вимкнув). + Індикатор роботи (лед лампочка) маленький і не відволікає. + Зручна ніжка, як на мене. Можна щось там зберігати (а не на весь стіл як у ЛГ чи Самсунг).
LG 29UM58
В настройках монитора можно поставить Full-Hd(тогда по бокам будут черные широкие полосы), а монитор будет как обычный 24 дюймовый(это может помочь в некоторых играх). В настройках Nvidia можно поставить 75 герц(но возможно не на всех видеокартах) - тогда в сочетании в вертикальной синхронизацией можно получать в играх фпс до 75 без разрывов кадров.
Xiaomi Mi Gaming Display 27
За свою ціну напевно найкращий на момент покупки, все що від нього очікував в ньому є. Якість екрану хороша, користуюсь навіть не на максимальній яскравості. Взагалі брав для Xbox series X щоб грати в 120 fps.
AOC CQ27G2U
цена не кусается как 144Hz 2к на VA матрице. дизайн, очень круто выглядит много настроек, в том числе и игровых
Gigabyte G32QC
Черный и белые цвета естественные, красочная картинка, 165 гц, 32 дюйма в сингл играх это что вау-эфектное.
AOC 24V2Q
Технологии защиты глаз-работают (при длительном использование глаза не устают) наличие дисплейпорт.
LG 25UM58
+ Цена + Матрица (контраст, яркость, углы обзора) + Высокое разрешение + Соотношение сторон 21:9
LG 29UM58
Разрешение экрана, не слишком выпирающая подставка, отличная цветопередача, понятная настройка
Samsung U28R550U
- 28 дюймов чучуть но больше 27 :) - ценакачество - аккуратный дизайн - удобное управление
AOC Q2778Vqe
Запас яркости, хорошие углы обзора, неискажённые цвета, чёткость картинки
AOC CU34G2X
Картинка сочная, этот монитор точно в разы лучше моего прошлого асера.
28", 4K, IPS, HDR10, Amd freesync, Flicker Free, заводська калібровка
AOC CU34G2X
144 гц, быстрый отклик, эргономика не плохая. Выглядит очень круто.
AOC Q27G2U
Цвета - сочные, корпус нормально сделан, плюс эргономика не плохая.
Philips 328P6AUBREB
все в полном порядке, сборка, устойчив на ноге, проблем нет
AOC 24P2C
Стоимость адекватная. рамки узкие. Покупкой доволен
AOC 24V2Q
Подобається дизайн, майже повністю відсутні рамки.
LG 29UM58
качество сборки, качество изображения и внешний вид
AOC Q2778Vqe
Отличная передача цвета, высокое разрешение, сборка
Недоліки
Samsung U28R550U
За весь час використання - взагалі нічого. Коли я його придбав, довгий час було таке відчуття що він взагалі немає недоліків, АЛЕ зараз я розумію, що я був цілком правий. Звичайно ціна 10 000грн. це не малі гроші але це не недолік, адже монітор повністю виправдовує свою ціну. До того ж, чогось хоча б подібного за характеристиками та якістю, ви не знайдете за нижчою ціною. Ви можете в цьому переконатися навіть тут, на е каталозі, просто вбивши його характеристики і подивившис ще→ь, за якою ціною є щось подібне. (взагалі є трошки дешевший LG, але всі, АБСОЛЮТНО ВСІ його власники скаржаться на надійність) (!УВАГА! Далі буде абсолютно абсурдний текст, наступні рядки читайте на свій страх і розсуд!) Взагалі я перфекціоніст, але хоч як сильно я не пробував прискіпуватися до найменших деталей, я знайшов лише це... Нижня сіра полоска з надписом Samsung іноді може замащуватися від пальців, оскільки кнопка живлення, а відповідно і кнопка керування налаштуваннями знаходиться по центру, зразу під надписом. Тож ви можете ненароком заплямувати цю полоску великим пальцем під час зміни налаштувань. Не лякайтеся, це можна виправити спеціальним інструментом - сухою ганчіркою, В крайніх випадках - вашою старою футболкою з сусіднього крісла. (але я використовую мікрофібру, лише тому, що вона в мене є :) )
Philips 288E2A
- 28". Так, враховуйте, що плотність пікселів тут хоч трохи, але менша (можливо навіть нестандартна), і якщо поруч поставити схожий 27" 4к монітор, то мінімально буде видно різницю розміру одних і тих же компонентів. - Все круто, поки в кімнату не потрапляє вечірнє сонце. Саме в кімнату, а не на монітор. Особливо якщо на вас, тоді бачите себе майже як у дзеркало. - "Прокидається" десь секунд 10, що аж дратує часом. - Тільки нахил (якщо вам важливо крутити). - Дуже яскравий (по ще→ставив собі 45%, бо вночі неможливо дивитись на білий). - Багато де пишуть що в ньому жахливі засвіти, але я навіть не розібрався на що то впливає. -+ В комплекті був тільки HDMI кабель. -+ PBP / PIP працюють тільки з різних інпутів, тобто HDMI + HDMI не вийде.
LG 29UM58
Очень темное изображение в темных сценах(в фильмах и играх), иногда появляется ступенчатый градиент, шлейфы за объектами - это все последствия плохой матрицы 6 бит +фрс. Глаза устают на нем сильно и становятся сухими как будто. На ноутбуке с ТН намного лучше видно и комфортней(можно хоть всю ночь сидеть). Динамиков нету, а места под них есть. Звук, если подключить наушники к монитору, так себе, но я купил AudioQuest Pearl HDMI(вместо стандартного кабеля) и получил абсолютно чисто ще→е и четкое звучание, а картинка не изменилась. Вертеть головой в стороны не удобно, лучше уже 27 дюймовый, и в нем кстати площадь самого дисплея больше чем в этом.
Samsung U28R550U
- не очень равномерная подсветка по бокам, видно только на белом и только если присматриваться... если прям хардкорно с графикой не работать - то не заметно. Я обратил на это внимание только в момент подключения... дальше даже не замечаю. - площадка для крепления VESA довольно мелкая, и подходит только под 75*75 "плиты" креплений так как сразу за верхними отверстиями начинается "ступенька". Но поскольку большинство "плит" на которые вешаются мониторы универсальные, и шириной 100мм ще→, то приходится или искать какие-то шайбы или крепить с небольшим перекосом (не полным прилеганием плиты крепления к плоскости на мониторе).
LG 25UM58
Хилая пластиковая подставка. Чуть тронешь монитор и он сразу же шатается, как будто стоит на проволочке. Есть засветы на черном фоне нижней правой части экрана, но это не принципиально.
Philips 328E9FJAB
Да, близко сидеть перед ним не то чтобы было ,просто раньше я сидел ближе, а теперь отодвинул его слегка подальше см на 10-15, а то глаза как-то быстрее уставали.
LG 25UM58
- Нет возможности регулировки по высоте - Дешевый пластик - Немного узковат по высоте первую неделю, нужно привыкнуть
Samsung U28R550U
нельзя двигать вверх-вниз отклик 4 мс разгону не поддаётся (от слова совсем, даже на 1 гц не получиться)
Xiaomi Mi Gaming Display 27
Єдиний момент, потрібно дивитися на биті пікселі перед купівлею, із трьох два були з битими пікселями.
AOC 24V2Q
Маленький засвет в нижней части (при яркости 30 почти не заметен)
немає кабеля Display Port в комплекті, не регулюється по висоті
AOC Q2778Vqe
Неа, проблем 0 на самом деле, только рамки вокруг экрана бесят)
LG 29UM58
Аудио выход так и не смог адекватно настроить под свои нужды.
AOC Q27G2U
не включается когда включаю системний блок и не ips а va
AOC Q27G2U
Проблем нет, комлектация хорошая, сразу готов к бою!
Підбір за параметрами
Ціна