Україна
Каталог   /   Комплектуючі   /   Відеокарти

Ціна

Відгуки про відеокарти

Переваги
Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6G
Відеокарта купувалась рік назад в Comfi новою.Я цілком задоволений цією відеокартою дуже не поганий варіант для середніх ПК. В зв’язці з i5-10400f виходить доволі потужна збірка яка дозволяє грати на високих та ультра налаштуваннях в більшості ігор. Також вона доволі холодна при грі температура не піднімається більше 60 градусів, а при тесті в FurMark за 16 хвлин максимальна температура піднялась до 80 градусів. Також її невеликий розмір дозволяє використовувати її в маленьких кор ще→пусах. За рік використання не виявив ніяких проблем
MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC
• Цена (пусть и не маленькая) и КПД • Бюджетная линейка имеет хорошее оснащение • GDDR6X память, а кушает наравне с 4070 ti. • Шина памяти
Palit GeForce 1050 Ti StormX NE5105T018G1-1070F
низкие температуры около 60 градусов в нагрузке при винтеляторе 65%, хорошая производительность, компактная
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Температури не вище 70 градусів. Ще й пам'ять від samsung. кому як та мені сподобалась невеличка підсвітка
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Потужна 12 гб відеопам'яті Відносно холодна Маленька Фірмовий софт від асуса може бути корисним
Palit GeForce 1050 Ti StormX NE5105T018G1-1070F
Цена; производительность; низкий уровень шума, температуры и энергопотребления
- Відповідає своїм характеристикам - Як для двохкулерної гарні температури
Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G
с Ryzen 5 3600 вобще бомба в Pubg на ультрах 100 фпс!
Недоліки
Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6G
На мемент покупки в мене не було монітора з HDMI і так як на карті не має VGA то я хотів використати перехідник з VGA на HDMI йза чого не було зображення, як я потім дізнався ці карти на підтримують перехідники, тому з цим потрібно бути уважним.
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
- Є потріскування дроселів при нагрузці - Якщо хочете тиху сборку то краще 3х кулерну версію брати. Шумнувата
Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G
Софт от Gigabyte для управления лгбт подсветкой уж очень кривой.
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR
Не ожидал что будет громковатая, а так отлично, минусов нет.
Немного шумит при большой нагрузке и греется в играх до 80°
трохи шумна але є фан стоп тому до 50 градусів тишина