Отзывы о пылесосах

Достоинства
Philips PowerPro Compact FC 9331
навіть не знаю, що у цьому пилососі радує мене більше) почати мабуть варто з того, як тихо він працює. звикши до дешевих шумних пилососів, я очікувала що і цей зараз буде жужжати гучніше ніж сирена)) але він неймовірно тихий. рівень шуму щось близько кипіння чайнику, тож якщо ви живете в квартирі, сусіди точно не почують його роботи, для мене це було однозначною перевагою! також подобається різномаїття насадок і зручність їх заміни. є велика комбінована насадка з високою щетиною еще→, яку можна перемикати на режим килим/ламінат. прямо на телескопічній трубі є невеличка щітка для важкодоступних місць/меблів, а також щілинна насадка. ще в комплекті йшла проста насадка для ламінату чи лінолеуму, але я нею не користуюсь, цих вистачає з головою) хоча в пилососі немає регулювання потужності, його робоча сила досить велика, без проблем всмоктує будь-яке сміття, волосся і пил. це ж сміття зручно потім і викидати: волосся намотується на спеціальний конус у фільтрі, а звичайне сміття легко висипається в відро. фільтри миються, так щоб не розносити один і той самий пил під час прибирання. ну і звичайно радує довжина кабелю - мені його вистачає для прибирання всієї квартири без перемикань на різні розетки)
Thomas MultiCyclone Pro 14
Выглядит он отлично – настоящая техника 21-го века, такое раньше в фантастических фильмах про будущее показывали и вот тебе – теперь так выглядит обычный пылесос. Впрочем, не вполне обычный. Главная и самая приятная его особенность это система фильтров, собирающих пыль. На первом этапе стоит фильтр-циклон, но это не тот обычный циклон, что уже продается более десяти лет. Нет, это двухступенчатый циклонный фильтр, у которого есть большая камера, а за ней следуют тринадцать маленьк еще→их. Такая компоновка улучшает улавливание пыли и позволяет двум следующим фильтрам проработать гораздо дольше. Пылесос имеет длинный гибкий шланг, большую штангу и хороший набор насадок. Двигатель приличной мощности обеспечивает энергичное всасывание. А последний, так называемый НЕРА-фильтр, который ловит самую мелкую пыль можно мыть под средней силы струей холодной воды. Электрического кабеля тут целых шесть метров, обычно этого хватает, чтобы забраться в самые дальние углы любой комнаты. Ну и 24-е месяца гарантии есть не у каждого пылесоса.
Makita DCL180Z
Прежде всего скажу, что Makita это серьезняа торговая марка, которая делает качественный профессиональный инструмент. Так что сомневаться в качестве их товара не приходится. У меня в хозяйстве есть небольшая ручная шлифовально-полировальная машина и дрель-шуроповерт от этой марки и они оправдывают свою немалую цену на все 100%. Этот пылесос тоже относится к серии профессионального инструмента, он сделан из качественного и ударопрочного пластика. Тянет хорошо, с пылью и мусором в м еще→астерской справляется отлично. Иногда, правда, засасывает всякую нужную и полезную мелочь, но это уже особенности моей работы. Для машины дополнительно ставлю насадку для швов и пазов, чистота получается почти идеальная. Разборка, сборка и чистка занимает от силы пять минут. Шумит как и все пылесосы, но негромко. Заряда батареи хватает примерно на 25 минут. Три года полноценной гарантии это всегда приятно.
Bosch Home AdvancedVac 20
Настоящий фирменный ПРОМЫШЛЕННЫЙ пылесос, приспособленный для сбора отходов деревобработки. С помощью насадки для пола (пол ровный заливной, крашенный) собирается все до последней стружечки. Тяга у него очень хорошая, мощность всасывания 300 Вт и ватты эти честные, немецкие, а не дутая китайско-корейская ерунда. Кстати, собран пылесос в Китае, но догадаться об этом можно только по наклейке или документам. Сборка хорошая, как и качество обработки деталей. Подключаю его к разному э еще→лектроинструменту (о возможности подключения побеспокойтесь при выборе модели) и пылесос сразу отсасывает весь мусор, не давая ему попадать в воздух и окружающие поверхности. Воздух фильтрует качественно, через три фильтра. Полная двухлетняя гарантия.
Grunhelm GVC8216
це вже другий мій такий пилосос, перший брала на подарунок батькам і головна перевага - це ціна. подобається, що він має регулювання потужності, але на максимум я його ніколи не вмикаю, десь на 70% він вже прилипає до підлоги, що для своєї ціни дуже приємно. зручно, що пилосбірник контенейного типу, а не старі пильні мішки. висипав сміття, помив і ніяких проблем + видно рівень заповненості контейнера. в комплекті йшла страндартна щітка (з досить високим ворсом), щілинна насадка і еще→я так розумію запасний фільтр, стандартна комплектація.
Karcher WD 2 Home
качество сборки очень легкий (у меняKarcher WD 2 Home) все выполнено из очень хорошего пластика(но это и плюс и минус одновременно) мощность всаса ,как для 1000Вт очень неплохая но еще раз повторюсь что там всего 1000Вт и паркет отрывать он не будет) щетка очень хорошо собирает длинные волосы с ковка хорошая система фильтрации воздуха на выходе. все насадки крепятся прямо на корпусе все выполнено максимально просто так чтоб ломаться было просто нечему.
Rowenta Compact Power Cyclonic RO 3786
Дуже крутий пилісос, купляли з появою вдома дитини ,яка повзає і все суне до роту ,в тому числі і волосся,так отримає тепер його не коврах немає,адже є щітка ,яка збирає його швидко і без прикладання зусиль,я в таке не вірила!дуже потужний , навіть тихий,як на мене,дуже легкий і швидко чиститься,без прикладання зусиль або нервів.Однозначно рекомендую,і ціна приємна)
Rowenta Compact Power Cyclonic RO 3786
Реально дуже потужний пилисос. Те що там написано 750 ват, на мою думку більше стосується шуму. Момент всмоктування виробник не надає. Хочу запевнити що після сьогоднішнього прибирання він мене дуже приємно здивував. До речі мій старий пилесос мав потужність 1600 ват і в порііняянні з цим навіть близько не стоїть. Дуже тихо працює.
Bosch BGS 21X320
Тихий, але потужність всмоктування дуже велика, від ковроліна не відірвати. Купили дану модель за те що легка в експлуатації, миючий фільтр, розбір контейнера легкий без заморочок, система встановлення та зняття контейнера легка та надійна.
Voin V-80
- Потужний, досить легко втягує сміття. - Велика кількість різноманітних насадок для різних поверхонь та завдань. - Можливість очистити салон до останньої піщинки. - Якісно зроблений, приємний на дотик пластик. - Наявність НЕРА-фільтру.
Bosch BGS 05A322
-система очищення -мішок (чаша) -кількість насадок -насадка для паркету -потужність -регулювання потужності -компактне зберігання -дизайн -чистка "чаши" -довжина кабелю -легко розбирається
Gorenje G Force Air Lite VCEA 03 GALBKCY
Достатньо приємних дрібниць: довгий шнур, наявність ручок у двох положеннях, великі кнопки ввімкнення та скручування дроту зручно натискати ногою. Відсутність мішка. Легко розбирається.
Rowenta Compact Power XXL RO 4B63
довгий провід, легкий, зручно переносити по всій квартирі, легкий догляд, тихий в роботі, велика кількість щіток, хоч і не всі використовуються часто, але в певних ситуаціях дуже необхідні
Makita DCL180Z
сподобалося - це швидка готовність, висить на гачку, береш до рук, натиснув кнопку і вперед всього 2секунди, так і закінчення, якщо це не прибирання квартири, а лише десь шось прибрати
Mystery MVC-1121
Мощный, компактный. В комплекте 3и щётки. главный плюс. Фильтры моются обычной водой! В том числе фильтр хепа. механизм сматывания, зверский. Шнур сматывает отлично.
Karcher WD 3 Premium
Простий, потужний, універсальний, непогано зібраний. Добре справляється з будівельним сміттям. Одноразові мішки об'ємні та добре тримають пил.
Karcher WD 2
С уборкой справляется очень хорошо, шумит не сильно, весит не много. Щелевая насадка тоже полезная штука. Шнур достаточно длинный.
Rowenta Compact Power XXL RO 4B25
Дуже потужний Великий набір щіток в комплекті Тихий Легкий Легко чистити від пилу Велика кількість запчастин на ринку
Electrolux EC 41 4T
Мощный, есть регулировка мощности на корпусе, легко чистить и мыть. Большой пылесборник. Прорезиненные колеса. Не шумный.
Voin V-80
Хороший пылесос: Есть мощность, компактный, достаточный набор насадок для чистки по всем поверхностям
Rowenta Compact Power Cyclonic RO 3786
Лёгкий, хорошо всасывает, мощный, много насадок, тихий, а главное, мало тянет электроэнергии
Rowenta RO 4B75
комплектація, гнучка насадка для важкодоступних місць, потужність, приваблива ціна
Bosch Cleann n BGS 05A220
Потужність. Рівень шуму дозволяє почути телефон та не заважає розмові.
Philips PowerPro Compact FC 9330
Компактность,надёжность,простота в использовании, экономичность.
Karcher WD 3 P
Ціна, якісь, потужність, але при довшому шлангу вона зменшиться
Rowenta RO 4B75
Легкий, не шумний , класний дизайн, потужний, зручно чистити.
Недостатки
Karcher WD 2 Home
а теперь о ГРУСТНОМ ....все выполнено из пластика ,каким бы хорошим он ни был-с ним нужно быть осторожным чтобы не сломать до тех пор пока мешок не наполнится на половину -у пылесоса высокий центр тяжисти и он иногда переворачивается(это терпимо но факт) нет системы сматывания шнура(тут ее ну ОЧЕНЬ НЕ ХВАТАЕТ) короткий шнур( еще бы каких то 2 метра и было бы нормально но их нет, мне пришлось сразу добавить удлинитель на 3 метра который прижизненно весит на пылесосе(это во общем те еще→рпимо) мешки и фильтры дорогие но хватает их на долго
Gorenje G Force Air Lite VCEA 03 GALBKCY
Проте, зрозуміло що відсутня зворотня тяга на видув, іноді цього не вистачає. Трохи вже розбовталось кріплення шланги до подовжуючої штанги, може вискочити якщо тримати та тягнути за ручку шланги. Щоб таке не траплялось тягну за металеву штангу. А ось якщо треба зняти щітку зі штанги, то це зробити навпаки важко. Треба її розшатувати
Bosch Home AdvancedVac 20
Шнур у пылесоса всего лишь 4-х метровый. У бытовых пылесосов обычно большую длину делают, а тут решили сэкономить. Бумажные мешки-пылемусоросборники для него продаются комплектами по 5 шт и ценой 265 гривен. Выходит по 53 гривны за мешочек. Правда, нужно признать, что мешки большие и вмещают около полутора десятков литров мусора.
Grunhelm GVC8216
мабуть єдиний його недолік - це довжина кабелю. в однокімнатній квартирі в батьків цього особливо не помітно, з одним подовжувачем діставало до всіх кутів квартири. а от мені у своєму будинку доводиться переключати його в кожній кімнаті, а іноді в межах однієї кімнати не вистачає довжини. мабуть будемо думати як його подовжити
Makita DCL180Z
Эта модель продается без аккумулятора и зарядного устройства. Они покупаются отдельно и один только 18-и вольтовый фирменный литий-ионный аккумулятор самой малой емкости стоит дороже, чем этот пылесос. Лично мне проще, я использую мощный аккумулятор от дрели-шуруповерта и зарядное для него у меня уже тоже было.
Makita DCL180Z
1 Акумулятор комплектний 3Аг (у мене був в наборі) - слабий (вистачає на 3 прибирання, при тому, що в кінці заряду потужність відчутно падає), докупив 5Аг- супер, а краще 6Аг. 2 Після кожного прибирання чистити, і дуже дорого якщо купувати тільки пилосос-комплект, і не мати інструменту макіти
Bosch BGS 05A322
-обєм "чаши"(вистачає на декілька прибирань) -ненадійне кріплення чаши там і знаходится ручка до переноски, тобто вся вага тримаєтся на кріпленні самого пилососа із чашою (пластик який якщо зламається, то пилосос не буде працювати)
Voin V-80
- Досить шумний. - Для того, щоб вичистити пісок треба поморочитися, але все ж таки це автопилосмок. - Універсал пропилососити займає трохи часу, але якщо постійно підтримувати чистоту то нічого критичного.
Thomas MultiCyclone Pro 14
Немного тяжелый, хотя для мощного пылесоса это скорее нормальною. Было бы хуже если бы наоборот корпус был слишком легкий. Труба-штанга стальная, но стенка у нее очень тонкая. Чуть ударил уже сразу вмятина.
Mystery MVC-1121
Разочарований нет. Явных Недостатков(учитывая цену) тоже нет. Из придирок. Не совсем устойчивый. Легко переворачивается. Но он и легкий.
Rowenta RO 4B75
Чомусь на звичайну щітку викидає пил зверху на щітку, я взяв чорний колір трохи не практично, він сильно грязниться .
Rowenta Compact Power XXL RO 4B25
Немає регулятора потужності на пристрої, глянцевий корпус лишає на собі доволі багато пилу та відбитки пальців
Thomas MultiCyclone Pro 14
Не критично проте було б зручно, якщо б був можливість регулювання потужності, інколи навіть засильно.
Rowenta RO 4B75
колеса не прогумовані, повітря виходить через фронтальну частину порохотяга (зазвичай через тилову)
Karcher WD 3
Заводской брак, пришлось разобрать полностью корпус и доделать недоделки (сборка Румыния)
Rowenta Compact Power Cyclonic RO 3786
Пилозбірник малого об'єму, мали двічі преривати прибирання задля очищення контейнера.
Voin V-80
пока что не обнаружил (эксплуатирую не интенсивно-может позже и выявятся)
Samsung VC-07M25H0WB
Разочаровало что предидущий пылесос так долго нас мучал (не самсунг)
Karcher WD 3 Premium
Короткий кабель живлення, доводиться використовувати подовжувач.
Bosch Cleann n BGS 05A220
Тонкий фильтр грубой очистки, отсутствие регулировки мощности.
Karcher VC 5
потужність нікудишня і ємність збору сміття занадто маленька
Mystery MVC-1121
Нет расходников в продаже, быстро забивается, тянет слабо.
Thomas MultiCyclone Pro 14
Пыль на руках и снаружи на контейнере, запах горелого
Karcher WD 2
Минусов за несколько месяцев использования не нашла.
Рейтинг брендов
Все брендыОсновные бренды