Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 BOX (AD9500AGABBOX)
Відео 2Фото 2 | Товар застарів 1 260 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 2; Кількість потоків (threads): 2; Частота (ГГц): 3.5; Модель IGP: Radeon R5 series; |
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Топ-проц за 1600 гривень дуже рекомендую! Всі Немає ПАВЕЛ: користуюся AMD A8-9600 OEM кілька місяців |
Все включено
AMD A6-9500 — найдешевша модель в новому сімействі процесорів Bristol Ridge. На відміну від процесорів Ryzen, також зроблених під сокет AM4, має вбудований графічний прискорювач, що дозволяє обійтися без окремої відеокарти.
Конструктивні особливості
В своє розпорядження A6-9500 отримав два спарених ядра архітектури Excavator (така ж застосовувалася в старших чипах попереднього покоління Kaveri Refresh) із загальним кешем і модуля обчислень з плаваючою комою (FPU). До того ж, об'єм кеш-пам'яті другого рівня було зменшено з 2 до 1 МБ — спрощення не критичне, але все одно прикро, що знижує продуктивність і без того не самого швидкого процесора (у півтора рази повільніше, ніж Ryzen Zen).
Справі — час, потісі — година
А ось інтегрована графіка у A6-9500 дуже навіть непогана — Radeon R5 з 384 мікроядрами GCN. Як результат, цей чип дозволяє грати на FullHD-роздільній здатності і низьких налаштуваннях графіки або на HD і середніх Dota 2, CS:GO, WoT, Skyrim та інші в міру вимогливі хіти.
Дешево і сердито
З урахуванням низької вартості (всього $50), AMD A6-9500 здатний стати гарною основою і для офісного ПК, і для домашнього кінотеатру, попутно виконує роль звичайної ігрової консолі. Тим більше, що чип отримав оновлений апаратний відеодекодер VCE з підтримкою новітніх кодеків x265 (HEVC) і VP9 (останній використовується за умовчанням на YouTube). А ось енергоефективну (35 замість 65 Вт) версію цього процесора (A6-9500E) купувати не радимо: урізану на полгигагерца частоту пробачити можна, але схудлу до 256 мікроядер графіком — ні.
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 OEM | від 1 098 грн. | 16 пропозицій | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 1 045 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 OEM | від 1 024 грн. | 22 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800 OEM | від 3 157 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E OEM | від 3 821 грн. | 1 пропозиція |