Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ / LTE
Відео 3Фото 8 | Очікується у продажу 30 049 грн. Гігантський планшет, впритул подобравшийся за розмірами до ноутбучної лізі пристроїв, не знайомий з лагами і «гальмами» від слова «зовсім». Потужний 6-ядерний процесор Apple A10X за підтримки 4 ГБ ОЗП впевнено справляється з усіма планшетними завданнями, будь то «важкі» ігри або ретельне промальовування деталей в фоторедакторі. Екран у моделі — теж поза конкуренцією. При діагоналі 12.9 дюймів зображення транслюється на дисплеї у роздільній здатності 2732x2048 пікселів, а його особливими «фішками» є підтримка HDR і динамічна зміна частоти оновлення (в діапазоні від 24 до 120 Гц). Приставка 4G в імені пристрою означає наявність на борту GSM (LTE) модему. В якості бонусу Apple iPad Pro 12.9 2017 64GB 4G оснащений сильними, як для загону планшетів, камерами: 12 МП з тилу і 7 МП фронталкою. Так...ож гаджет ховає в рукаві дактилоскопічний сенсор, дводіапазонний модуль Wi-Fi і квартет високоякісних стереодинаміків. Окремий привід для гордості — тривала автономність (до 10 годин активності екрану), що досягається за рахунок використання витривалою батарейки і нерасточительного енергоспоживання. |
Гігантський планшет, впритул подобравшийся за розмірами до ноутбучної лізі пристроїв, не знайомий з лагами і «гальмами» від слова «зовсім». Потужний 6-ядерний процесор Apple A10X за підтримки 4 ГБ ОЗП впевнено справляється з усіма планшетними завданнями, будь то «важкі» ігри або ретельне промальовування деталей в фоторедакторі. Екран у моделі — теж поза конкуренцією. При діагоналі 12.9 дюймів зображення транслюється на дисплеї у роздільній здатності 2732x2048 пікселів, а його особливими «фішками» є підтримка HDR і динамічна зміна частоти оновлення (в діапазоні від 24 до 120 Гц).
Приставка 4G в імені пристрою означає наявність на борту GSM (LTE) модему. В якості бонусу Apple iPad Pro 12.9 2017 64GB 4G оснащений сильними, як для загону планшетів, камерами: 12 МП з тилу і 7 МП фронталкою. Також гаджет ховає в рукаві дактилоскопічний сенсор, дводіапазонний модуль Wi-Fi і квартет високоякісних стереодинаміків. Окремий привід для гордості — тривала автономність (до 10 годин активності екрану), що досягається за рахунок використання витривалою батарейки і нерасточительного енергоспоживання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Епл зі своїми гаджетами зайняли на ринку дуже цікаву та прибуткову нішу. Вони продають тямущі пристрої для людей, яким не хочеться морочитися на дрібницях. Не впевнений, що я б дивився на їхні планшети, якби два роки тому не купив айфон. І процес пішов і пізніше, навесні цього року, був куплений свіжий Мак Бук Про, тому питання купівлі айпада було лише питанням часу. Це один з найбільших планшетних екранів на ринку і майже 12 дюймів для будинку це справді круто. Навіщо сидіти перед ноутбуком, якщо можна спокійно розвалитися на дивані з планшетом? )) Екран поза конкуренцією, у нього нестандартна роздільна здатність 2732x2048 пікселів і вона легко пояснюється якщо подивитися на показник щільності пікселів. 264-265 ppi це планшетний еплостандарт і вони старанно дотримуються його для всього модельного ряду. Окрім чудової матриці та захисного скла з олеофобним та антивідблисковим покриттям, тут з'явилася нова технологія адаптивної частоти розгортки. Тобто планшет сам вирішує, як швидко потрібно оновлювати екран. І це дійсно працює – при скролінгу довгих текстів чи іграх частота піднімається до 120 Гц, а при спокійному розміреному читанні опускається до 24 Гц. У результаті будь-яка динаміка виходить дуже плавною та приємною. Планшет неймовірно швидкий, епл нагородила його передовим процесором і поставила 4Гб пам'яті, що більше ніж у сьомого покоління айфона. Також потрібно згадати круту основну камеру. Вона захищена сапфіровим (!!) склом і окрім гарних фоток вміє знімати 4К або 1080р при 120 к/сек або 720р при 240 к/сек. Гідна батарея. Зазвичай висока ціна. У нас у країні не виявилася підтримка Apple SIM. Камбоджа, Пакистан і Панама LTE мережі вже побудували та успішно експлуатують, а у нас банальне 3G подається як велике досягнення. |
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
- Конектор 8-pin (Lighting)
- 4 динаміка по периметру корпусу
- Зйомка панорам в роздільній здатності до 63 МП.
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2017
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2017 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ / LTE | від 30 049 грн. |
Apple iPad Pro 12.9 2017 256 ГБ | від 38 881 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ | від 39 751 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ / LTE | від 33 547 грн. | 1 пропозиція |