Литий диск AUTEC Skandic 6,5x16/4x100 ET40 DIA70,1
Відео 2Фото 12 | від 4 925 до 5 426 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Skandic 116
Характеристики
AUTEC Skandic 6,5x16/4x100 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Skandic 6,5x16/4x100 ET40 DIA70,1
Сортувати
Autec Skandic 6.5x16 4x100 ET40 DIA70.1 S | 5 031 грн. |
Autec Skandic (R16 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA70.1) brilliant silber | 5 147 грн. |
Диски Autec Skandic 6,5x16 4x100 ET40 DIA70,1 (brilliant silver) | 5 266 грн. |
Autec Skandic brilliant silver (R16 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA70.1) | 5 266 грн. |
Autec Skandic 6.5x16 4x100 ET40 DIA70.1 BM | 5 139 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі