Блендер Bamix Swiss Line M200
Відео 5Фото 13 |
Bamix Swiss Line M200 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bamix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bamix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bamix Swiss Line M200
Усі ціни 46 →Занурювальний блендер Bamix Swiss Line Red (100.220) | 13 921 грн. |
Bamix SwissLine М200 Cream (1000.022) SwissLineМ200Cream(1000.022) | 14 735 грн. |
Блендер Bamix SwissLine М200 Білий | 14 734 грн. |
Занурювальний блендер Bamix SwissLine M200 Orange | 13 921 грн. |
Блендер Bamix Swissline M200 Silvery | 14 738 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Комплект насадок:
- Для рубки м'яса
- Багатофункціональна
- Для перемішування
- Для збивання
- Білий
- Червоний
- Чорний
- Зелений
- Сріблястий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →