Харчовий контейнер Bergner Walking BG-3652
Фото 3 |
Bergner Walking BG-3652 |
|
2 бавовняні серветки і піднос
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner Walking BG-3652
Усі ціни 10 →Сумка для обідів Bergner Walking business. 23х22х13.5 см (BG-3652-BL) BG-3 | 1 239 грн. |
Емкость для хранения Bergner Walking business 6 предметов 23х22х13.5 см (B | 1 263 грн. |
Ємність для зберігання Bergner Walking business 6 предметів 23х22х13.5 см | 1 263 грн. |
Набір для пікніка Bergner Walking business 23х22х13.5 см 5 предметів (BG-3 | 1 529 грн. |
Набор для пикника Bergner Walking business 23х22х13.5 см 5 предметов (BG-3 | 1 284 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →