Кухонна мийка Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500
Фото 6 |
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500740х500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500
Усі ціни 10 →Blanco ETAGON 500-IF/A нерж.сталь 521748 | 23 480 грн. |
Мийка Blanco ETAGON 500 - IF/A 521748 | 19 990 грн. |
Blanco ETAGON 500 - IF/A | 24 570 грн. |
BLANCO ETAGON 500-IF/A (521748) | 22 040 грн. |
BLANCO ETAGON 500-IF/A (521748) | 22 646 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Blanco Etagon 500-IF/A 521748
Ціни на Blanco Etagon 500-IF/A 521748 |
---|---|---|---|---|
Blanco Etagon 500-IF/A 521748 540х500 | від 18 530 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Etagon 700-IF/A 524274 740х500 | від 21 990 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →