Кухонна мийка Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500
Фото 5 |
Blanco Supra 500-IF/A 526355 440x500540x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500
Усі ціни 22 →Blanco SUPRA 500-IF/A нерж.сталь поліров. 523362 | 12 350 грн. |
Мийка Blanco SUPRA 500-IF/A R12 526355 | 10 490 грн. |
Blanco SUPRA 500-IF/A R12 | 11 385 грн. |
BLANCO SUPRA 500-IF/A нержавеющая сталь (526355) | 10 213 грн. |
BLANCO SUPRA 500-IF/A нержавеющая сталь (526355) | 10 494 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Blanco Supra 500-IF/A 526355
Ціни на Blanco Supra 500-IF/A 526355 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 400-IF/A 523357 440x500 | від 8 550 грн. | 13 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-IF/A 526355 540x500 | від 10 213 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →