Кухонна мийка Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Фото 2 |
Blanco Zerox 700-U 516124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Blanco ZEROX 700-U нерж.сталь Durinox | 30 168 грн. |
Blanco ZEROX 700-U | 28 845 грн. |
Blanco ZEROX 700-U нерж. сталь Dark Steel | 33 948 грн. |
Модификації Blanco Zerox 700-U 516124
Ціни на Blanco Zerox 700-U 516124 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 180-U 517237 220x440 | від 10 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Zerox 340-U 517239 380x440 | від 16 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 15 484 грн. | 18 пропозицій | ||
Blanco Zerox 450-U 517243 490x440 | від 16 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 16 150 грн. | 31 пропозиція | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 17 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 28 845 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →