Каструля Bollire Milano BR-1103
Фото 6 |
Bollire Milano BR-1103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1103
Усі ціни 13 →Кастрюля Bollire Br 1103 4.3л | 1 692 грн. |
Каструля Bollire Br 1103 4.3л | 1 692 грн. |
Bollire BR-1103 | 2 062 грн. |
Bollire BR-1103 Milano 24 см 4.3 л BR-1103Milano24см4.3л | 1 779 грн. |
Каструля Bollire Milano з кришкою 4.3 л (BR-1103) | 1 780 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bollire Milano BR-1103
Ціни на Bollire Milano BR-1103 |
---|---|---|---|---|
Bollire Milano BR-1102 | від 1 331 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1103 | від 1 692 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1104 | від 1 805 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →