Гриль-сковорідка Bollire Milano BR-1112 28 см чорний
Bollire Milano BR-1112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1112 28 см чорний
Усі ціни 12 →Сковорода-гриль Bollire, 28 см (BR-1112) | 1 080 грн. |
Bollire Milano 28х28 см (BR-1112) | 1 188 грн. |
Bollire BR-1112 | 1 473 грн. |
Сковорода гриль Bollire Milano 28х28 см (BR-1112) | 1 080 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →