Бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X
Відео 32 |
Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X
Усі ціни 63 →Bosch Bosch TR 2000 T 120 B (7736506093) 7736506093 | 8 040 грн. |
Електробойлер Bosch Tronic TR2000T 120 B 7736506093 | 8 040 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic 2000 TR2000T 120 B (7736506093) | 6 620 грн. |
Bosch TR 2000T 120 B | 7 638 грн. |
Бойлер електричний Bosch Tronic 2000 T TR2000T 120 B 7736506093 | 8 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Бош це торгова марка, якій можна довіряти. Все що випускається під цим брендом – це техніка як мінімум твердого середнього рівня якості. Дешевий недовговічний мотлох ця компанія не випускає принципово. Так, в результаті виходить не дешево, але водонагрівач купується щоб його повісити і як мінімум на півтора роки забути про його існування і тут Бош серед кращих. Бойлер компактний, на 30 літрів, від ємніших моделей його відрізняє зменшеним діаметром (350 мм), тому місця займає небагато. У нього немає будь-яких електронних регуляторів та світлодіодних дисплеїв. Та й не потрібно це за такого невеликого об'єму з потужності всього 1200 Вт. Баг нагрівається до 50 градусів приблизно за півтори години, тому ми його не відключаємо на ніч, а знеструмлюємо лише на вихідні та святкові дні. Завдяки товстій пінополімерної теплоізоляції, якої тут приблизно 25 мм цей бойлер в режимі очікування витрачає близько кіловат-години на день. Оптимально гріти воду до 50 градусів, вона гаряча, але не обпалює. Однак за потреби можна довести температуру до 70 гр. Бак сталевий із склокерамічним захисним покриттям та додатковим захистом магнієвим анодом. Є захист від перегріву, надлишкового тиску та антизамерзайка, що спрацьовує за низьких температур. Абсолютно нудний "бабусин" дизайн. Термомеханічний регулятор не відрізняється точністю і потрібну температуру води спочатку виходило виставляти не з першого разу, але після деякого досвіду проблем вже немає. |
У нашому будинку часто бувають перебої з гарячою водою, тому вирішили купити бойлер. Фірму-виробника вибрали відразу, тому що серед усіх BOSCH довіряємо найбільше. Вибрали цей, тому що є зручний перемикач режимів. Швидко нагріває воду, індикатор вимикається у момент нагрівання води до заданої температури. Компактні габарити для встановлення бойлера у туалеті. Взяв би і по більшій, але на жаль габарити не дозволили. Їсть багато електрики, тому поставили розумну розетку, яка включається тільки коли ми вдома простий в керування, швидко гріє. за рік користування не виявлено. Артем Ф: користуюся Bosch Tronic 2000 T ES 050-5 BO M1X більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X
Ціни на Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S | від 4 660 грн. | 19 пропозицій | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 050-5 BO M1X | від 4 600 грн. | 173 пропозиції | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 080-5 BO M1X | від 5 199 грн. | 170 пропозицій | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 100-5 BO M1X | від 5 650 грн. | 55 пропозицій | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 BO M1X | від 6 620 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →