Біксенон Brevia Xenon H4B 6000K 2pcs (12460)
Brevia Xenon H4B 6000K 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia Xenon H4B 6000K 2pcs
Усі ціни 6 →Лампа Brevia біксенонова H4 6000K 85V 35W P43t-38 KET 2шт (12460) 12460-Br | 1 124 грн. |
Биксеноновая лампа Brevia H4, 6000K, 85V, 35W P43t-38 KET, 2шт LI-3040 | 1 135 грн. |
Біксенонова лампа Brevia H4, 6000K, 85V, 35W P43t-38 KET (12460) 2 шт | 1 254 грн. |
Біксенонова лампа Brevia H4 6000K 85V 35W KET 2шт 12460 | 1 124 грн. |
Біксенонова лампа Brevia H4, 6000K, 85V, 35W P43t-38 KET, 2шт | 1 293 грн. |
Лампочка ксенонова H4 P43t-38 85V-35Вт (Brevia) 6000K (кт. 2шт.) 12460 | 1 278 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →