Мотошина Bridgestone HOOP B03 110/70 -16 52P
Товар застарів 2 643 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: P; |
Bridgestone HOOP B03 110/70 -16 52P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone HOOP B03 110/70 -16 52P
Ціни на Bridgestone HOOP B03 110/70 -16 52P |
---|---|---|---|---|
Bridgestone HOOP B03 120/70 -14 55S | від 3 495 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B03 120/70 R13 53L | від 2 843 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B03 120/70 R14 55S | від 3 459 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B03 120/80 -14 58S | від 4 025 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B03 120/80 R14 58S | від 3 431 грн. | 2 пропозиції |