Наручний годинник Casio G-Shock GA-100-1A4
Відео 30Фото 6 |
Casio G-Shock GA-100-1A4 |
|
Популярна модель захищених наручних чоловічих годинників з колекції Casio G-Shock. Один з найбільш збалансованих продуктів цієї знаменитої серії, позиціонується як пристрій середньої цінової категорії, призначене для користувачів, що займаються спортом та інших потенційних покупців, які ведуть активний спосіб життя. Відмінною особливістю цієї моделі є вражаюча стійкість до ударних навантажень, що досягається за рахунок використання спеціального амортизаційного матеріалу alphaGEL.
Крім цього годинник Casio GA-100-1A4 демонструють високий клас водонепроникності (Water Resistant 200m) і можуть використовуватися для плавання, занять водними видами спорту і навіть любительських занурень з аквалангом. Фірмовий агресивний дизайн великого пластикового корпусу і еластичного полімерного ремінця з надійною класичною застібкою, може стати вдалим доповненням візуального образу впевненого в собі чоловіка.
Гібридний циферблат захищений мінеральним склом, являє собою поєднання двох аналогових і чотирьох цифрових міні-циферблатів. При удаваній складності він інформативний і легко читатися при будь-якому рівні освітленості – автоматичне світлодіодне підсвічування допоможе швидко зорієнтуватися навіть у повній темряві. Штатна літієва батарея CR1220 забезпечує до 2-х років роботи високоточного кварцового механізму, виробленого в Японії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GA-100-1A4
Усі ціни 24 →Чоловічий годинник CASIO GA-100-1A4ER | 6 380 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GA-100-1A4ER | 6 380 грн. |
Casio G-Shock Classic GA-100-1A4ER | 6 380 грн. |
Часы Casio GA-100-1A4ER | 6 380 грн. |
Мужские часы Casio GA-100-1A4ER | 4 999 грн. |
4 1 19 52 |
Як досвідчений користувач багатьох серій g-shock, раджу: у 2016 році вийшла модель на цій же основі GA-700, в ній цю проблему вже усунули, корпус ідентичний, великий "+" - кнопку підсвічування винесли на передню частину корпусу як окремий функціональний елемент ( набагато зручніше), новий дизайн кнопок та їх захисних обідків сприяє приємному та легкому натисканню! Підсвічування також складається з одного діода, АЛЕ за допомогою світлонакопичувального покриття на годинникових мітках, забезпечується повне освітлення всього циферблата. Ціна така ж! Дуже міцний і надійний годинник. Ношу g-shock 10 років, маю 40 різних екземплярів! Ні американський Timex ні фінський Suunto, як найкращий спортивний годинник, у моєму досвіді поза будь-яким порівнянням з Casio G-shock, Protreck або Pathfinder. Недоліки є скрізь, головне грамотно і з терпінням підійти до вибору свого годинника. Модель чудова, раджу всім! Вартові позначки могли б, звичайно ж, зробити з напиленням світлонакопичувального матеріалу, що покращило б їхню видимість. користуюся Casio G-Shock GA-100-1A1 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |