Комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120
Фото 6 |
Dahua DH-PFS4206-4P-120 3 FE / 1 GE / 2 SFP 96 Вт 3 FE / 1 GE / 2 SFP 120 Вт |
|
Від моделі Dahua PFS4206-4P-96 відрізняється збільшеною потужністю POE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-PFS4206-4P-120
Усі ціни 29 →Коммутатор сетевой Dahua DH-PFS4206-4P-120 | 5 800 грн. |
DAHUA DH-PFS4206-4P-120 | 4 380 грн. |
POE комутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120 | 5 800 грн. |
Dahua DH-PFS4206-4P-120 — Комутатор керований L2 3x10/100 Base-Tx 1x10/100 | 5 800 грн. |
POE коммутатор Dahua DH-PFS4206-4P-120 | 5 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dahua DH-PFS4206-4P-120
Ціни на Dahua DH-PFS4206-4P-120 |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-PFS4206-4P-96 | від 4 452 грн. | 24 пропозиції | ||
Dahua DH-PFS4206-4P-120 | від 4 308 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →