Кондиціонер Daikin Comfora FTXP50L/RXP50L 50 м²
Відео 2Фото 4 |
Daikin Comfora FTXP50L/RXP50L 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfora FTXP50L/RXP50L
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Daikin Comfora FTXP50L/RXP50L
Ціни на Daikin Comfora FTXP50L/RXP50L |
---|---|---|---|---|
Daikin Comfora FTXP20L/RXP20L 20 м² | від 26 274 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP25L/RXP25L 25 м² | від 28 072 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP35L/RXP35L 35 м² | від 33 167 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP50L/RXP50L 50 м² | від 64 407 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP60L/RXP60L 60 м² | від 77 162 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP71L/RXP71L 71 м² | від 90 549 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →