SSD Dell Value SATA 400-ALES 200 ГБ
Очікується у продажу Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Об'єм (ГБ): 200; Форм-фактор: 2.5"; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-ALES
Ціни на Dell Value SATA 400-ALES |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 ГБ 400-AEIC | від 40 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-AXTL 480 ГБ AXTL | від 11 128 грн. | 15 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-BJSF 480 ГБ BJSF | від 26 347 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 37 807 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDUX 960 ГБ BDUX | від 24 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 64 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK | від 68 291 грн. | 6 пропозицій |