Мотошина Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/70 -18 63H
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 4 240 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/70 -18 63H
Ціни на Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/70 -18 63H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Arrowmax StreetSmart 3.25 -19 54H | від 6 225 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 3.25 R19 54H | від 5 504 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop Arrowmax StreetSmart 4 -18 64H | від 6 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 4 R18 64H | від 5 463 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 90/90 R19 52H | від 6 192 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 100/90 -18 56V | від 6 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 100/90 -19 57V | від 5 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 100/90 R18 56V | від 5 551 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 100/90 R19 57V | від 5 947 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/70 R17 54H | від 3 735 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 -17 57S | від 6 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 -17 57V | від 4 980 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 -18 58V | від 5 220 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 R17 57S | від 5 185 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 R17 57V | від 5 493 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/80 R18 58V | від 6 215 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/90 -16 59V | від 6 770 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/90 -18 61V | від 6 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/90 R16 59V | від 5 855 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 110/90 R18 61V | від 5 743 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 120/80 -16 60V | від 7 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 120/80 R16 60V | від 6 349 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 120/90 R18 65V | від 6 402 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/80 -17 65H | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/80 -18 66V | від 7 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/80 R17 65H | від 6 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/80 R18 66V | від 6 442 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/90 -16 67V | від 8 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 130/90 R16 67V | від 6 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 140/80 -17 69V | від 6 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 140/80 R17 69V | від 7 656 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 150/70 -17 69V | від 7 145 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 150/70 R17 69V | від 6 020 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 160/70 -17 73V | від 8 226 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop ArrowMax StreetSmart 160/70 R17 73V | від 9 711 грн. | 2 пропозиції |