Лазерний нівелір DWT LLC03-30 BMC (044020)
Фото 4 |
DWT LLC03-30 BMC 2 вертикалі4 вертикалі |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Купити DWT LLC03-30 BMC
Усі ціни 7 →Лінійний лазер DWT LLC03-30 BMC | 4 275 грн. |
Лазерний рівень DWT LLC03-30 | 4 332 грн. |
Лазерний рівень DWT LLC03-30 | 4 337 грн. |
Нівелір лазерний DWT LLC03-30 | 4 436 грн. |
Лазерний рівень DWT LLC03-30 BMC | 4 175 грн. |
Лазерний рівень DWT LLC03-30 | 4 342 грн. |
Лазерний рівень (нівелір) DWT LLC03-30 | 4 275 грн. |
Електроінструменти та обладнання компанії DWT відомі на світовому ринку понад 90 років. Нівелір LLC03-30 — один з кращих приладів в своєму ціновому діапазоні (близько $70) для домашнього і професійного використання.
Ергономічний дизайн
Корпус пристрою циліндричної форми виготовлений з пластику і має захист класу IP54. Йому не страшні волога, пил, перепади температури в діапазоні від -10 до +40 °C. Міцні стінки захищають внутрішні вузли, а металева основа надає приладу стійкості і береже від випадкового падіння. З іншого боку, саме завдяки заснуванню нівелір має найлегший вагу 800 г. Є гніздо для штатива з різьбою 5/8", але самого штатива в комплекті немає, доведеться докуповувати при потребі.
Можливості проєктування
Довжина світлової хвилі, пристрою становить 525 нанометрів (нм) — це зелений колір світлодіода, максимально сприятливий для сприйняття людським оком. Клас потужності другий, не вимагає захисних окулярів при непрямому контакті очі з променем, але в комплектацію окуляри входять, оскільки не тільки захищають сітківку, але і покращують видимість променя.
Нівелір проєктує розмітку на одну горизонтальну площину і два вертикальні, плюс, будує точкову проєкцію, тому оздоблювальні, монтажні роботи одночасно можуть виконувати кілька майстрів. Плюс дальність застосування 30 м дозволяє використовувати рівень в професійному будівництві на великих об'єктах. Прилад досить точний, на відстані 7 м дає похибку всього в 1 мм.
Має межу самовирівнювання — 3°. Тобто, достатньо встановити нівелір на горизонтальну площину, а далі він уже сам налаштує точний кут проєкції, якщо відхилення не буде перевищувати 3º. Якщо кута буде не вистачати, прилад сповістить про це миготінням променя і звуковим сигналом. Тоді доведеться налаштувати його положення вручну.
Комплектація
LLC03-30 живиться від штатного акумулятора, комплектується зарядним пристроєм. Автономність акумулятора — до 7 годин. Переносити обладнання з місця на місце допомагає широкий ремінь. Є в комплекті пластиковий кейс — практичне рішення для зберігання і транспортування на далекі відстані.
Модель LLC03-30 демонструє відмінне співвідношення ціни та якості і підійде, як майстрам-любителям, так і професіоналам.
Модификації DWT LLC03-30 BMC
Ціни на DWT LLC03-30 BMC |
---|---|---|---|---|
DWT LLC03-30 BMC | від 4 175 грн. | 7 пропозицій | ||
DWT LLC05-30 BMC | від 4 079 грн. | 8 пропозицій |