Корпус Fractal Design Define R6 TG чорний (FD-CA-DEF-R6-BK-TG)
Відео 7Фото 36 |
Fractal Design Define R6 TG чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":6 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":8 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Серія Fractal Design Define (тихі)Порівняти в таблиці →
від 6 688 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 7 980 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 573 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 3 289 грн.
Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 6 520 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 917 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 4 447 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 6 290 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 9 680 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 969 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 890 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 10 063 грн.
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 5 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 5 350 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
Відеоогляди
In-Depth Fractal Design Define R6 Case Review Tempered Glass Edition
20 грудня 201778 005 переглядів
Fractal Design Define R6 Review -The Ideal Mid-Tower?
25 січня 201835 208 переглядів
A Great New Addition! -- Fractal Design Define R6
20 січня 20187 674 перегляда
Fractal Design Define R6 TG - Stately Elegance
18 червня 20181 884 перегляда
Fractal Design Define R6 TG mod
17 травня 201838 916 переглядів
Unboxing Case Fractal Design Define R6 TG
18 січня 2019237 переглядів
Fractal Design Define R6 TG Black - in-depth review
30 липня 20184 852 перегляда
Як вибрати корпус (системний блок)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 209 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт
від 1 738 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, безгвинтове кріплення
від 869 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 133 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів
від 1 613 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, без вентиляторів
від 1 615 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 970 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 275 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 2 071 грн.
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів
від 2 288 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт
від 1 986 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів