Кухонна мийка Franke Armonia AMT 611 101.0022.582 860x500
Franke Armonia AMT 611 101.0022.582 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Armonia AMT 611 101.0022.582 860x500
Кухонна мийка Franke Armonia AMТ 611-86 (101.0022.582) 101.0022.582 | 5 742 грн. |
Кухонная мойка Franke Armonia AMТ 611-86 (101.0022.582) | 5 742 грн. |
Кухонна мийка Franke Armonia AMТ 611-86 (101.0022.583) 101.0022.583 | 5 742 грн. |
Кухонная мойка Franke Armonia AMТ 611-86 (101.0022.583) | 5 742 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →