Змішувач Franke Fox Pro 115.0250.141
Фото 2 |
Franke Fox Pro 115.0250.141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Fox Pro 115.0250.141
Усі ціни 51 →Кухонний змішувач Franke Fox Pro хром 115.0486.993 | 8 694 грн. |
Кухонний змішувач Franke Fox Pro (115.0250.141) 115.0250.141 | 6 237 грн. |
Franke Franke Fox Pro 115.0486.993 | 8 901 грн. |
Кухонный смеситель Franke FOX PRO, с гибким изливом (115.0486.993) Хром 11 | 8 694 грн. |
Змішувач Franke Fox Pro, хром | 8 487 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →