Кухонний ніж Gipfel Professional 6762
Gipfel Professional 6762 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Professional 6762
Ніж шинкувальний Gipfel Professional Line 20 см (6762) | 1 030 грн. |
Нож шинковочный Gipfel Professional Line 20 см 6762 | 935 грн. |
Gipfel GP-6762 | 1 084 грн. |
Gipfel ніж шинкувальний professional line 20 см (нерж.сталь) вуглецева ста | 1 236 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →