Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G
GOODRAM GR1600S3V64L11S/4G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G
Усі ціни 43 →GoodRAM SODIMM DDR3 4GB 1600MHz (GR1600S3V64L11S/4G) GR1600S3V64L11S/4G | 389 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 4GB/1600 1,35V DDR3L GOODRAM (GR1600S3V64L11S/4G) G | 379 грн. |
Память для ноутбуків Goodram 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (GR1600S3V64L11S/ | 714 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 4GB/1600 1,35V DDR3L GOODRAM (GR1600S3V64L11S/4G) GR1600S3V64L | 379 грн. |
Модуль памяти GoodRAM 4Gb DDR3 1600MH z sodimm 1.35V GR1600S3V64L11S/4G | 436 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1333S364L9S/4G | від 414 грн. | 9 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMM16004G | від 1 230 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G | від 374 грн. | 45 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11S/4G | від 369 грн. | 50 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11/4G | від 397 грн. | 4 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11/4G | від 402 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →