Мотошина Heidenau K64 140/70 -14 68S
Товар застарів 2 225 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 14; Індекс швидкості: S; |
Heidenau K64 140/70 -14 68S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heidenau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heidenau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heidenau K64 140/70 -14 68S
Ціни на Heidenau K64 140/70 -14 68S |
---|---|---|---|---|
Heidenau K64 130/70 -18 63H | від 6 635 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K64 130/70 R18 63H | від 5 959 грн. | 2 пропозиції | ||
Heidenau K64 130/70 R18 64K | від 7 326 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K64 130/80 R17 64K | від 6 273 грн. | 1 пропозиція | ||
Heidenau K64 130/80 R17 65H | від 6 088 грн. | 1 пропозиція |
Схожі