Оперативна пам'ять Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb HMA851S6AFR6N-UH
500 грн. Купити! Оперативна пам'ять SK hynix 4 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (HMA851S6AFR6N-UH)Маркетплейс: Rozetka.ua E-TOCHKAЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Hynix HMA851S6AFR6N-UH |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hynix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hynix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb
Ціни на Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb HMA451S6AFR8N-TFN0 | від 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb HMA451S6AFR8N-TF | від 555 грн. | 2 пропозиції | ||
Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb HMA851S6AFR6N-UH | від 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Hynix SO-DIMM DDR4 1x4Gb HMA851S6CJR6N-UH | від 555 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →