Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1100 (FK0220411W02)
від 5 320 до 8 690 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1100
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 400x1100 | 6 405 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 400x1100 (FK0220411W02) | 7 005 грн. |
Kermi FKO 22 400x1100 | 5 320 грн. |
Kermi FKO 22 400x1100 FK0220411W02 | 6 968 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x1100 | 6 532 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо