Радіатор опалення Korado Radik Klasik 21 600x1100
Модифікації Korado Radik Klasik 21 15
Характеристики
Korado Radik Klasik 21 600x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 21 600x1100
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 21K 600x1100 мм бокове підключ | 10 809 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 21K 600x1100 мм бокове підключ | 10 797 грн. |
Korado 21-K 600x1100 | 5 146 грн. |
Закрити
Рекомендуємо